World Wide International Aesthetic

5
(16)

World Wide International Aesthetic Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Alara Medical Plaza, Kızlar Pınarı Mahallesi Atatürk Bulvarı, Uğurlu Sk. No:3, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0552 505 12 00

World Wide International Aesthetic Alanya Yol Tarifi

World Wide International Aesthetic Alanya

World Wide International Aesthetic Alanya ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Alara Medical Plaza, Kızlar Pınarı Mahallesi Atatürk Bulvarı, Uğurlu Sk. No:3, Alanya – ANTALYA olan World Wide International Aesthetic Alanya, işletmesine 0552 505 12 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca World Wide International Aesthetic Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan World Wide International Aesthetic Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. World Wide International Aesthetic Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak World Wide International Aesthetic Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan World Wide International Aesthetic Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. World Wide International Aesthetic Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. World Wide International Aesthetic Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada World Wide International Aesthetic Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya World Wide International Aesthetic Yorumları

  1. Ameliyat beklendiği gibi oldu ve sonuçlardan memnunum, gerçekten çok iyi. Hastanedeki tesisler çok güzel ve temizdi. Tedaviden önce personel çok accomodating ve bana gerekli tüm bilgileri verdi. Daha sonra onlarla birkaç kez temasa geçmek zorunda kaldım, bakımları daha iyi olabilirdi, ama sonunda tüm soruları cevapladım.

    Sitedeki çevirmen çok yararlı ve tür, onun İngilizce çok iyiydi ve o gerçekten kolay. Havaalanı, klinik ve hastane arasındaki transferler ihtiyaç duyduğumda hep yanımdaydı.
    Konsiyerj hizmeti çok yardımcı oldu ve işlem keyif aldım. Orada birine ihtiyaç duyduğumda bana bilgi verebilecek veya yardım edebilecek başka biri olduğunu bilmek büyük bir rahatlık hissi verdi.

  2. Genel olarak çok iyi bir deneyim oldu. Hizmet harikaydı. Personel ve doktorlar hepsi çok sevecen. Sonuçlar şimdiye kadar iyi, ama hala iyileşiyorum ve geri dönüp doktora tekrar bakmam gerekip gerekmediğini görmek için bekliyorum. Tesisler harika. Ne zaman onlara ihtiyaç personel her zaman vardı. Tercüman çok yardımcı oldu.
    Geç geldim ve randevumu kaçırdım, onlar beni tekrar kitap ve beni doktor tarafından görmek için hızlı. Konsiyerj iyi ve başlangıçta klinik temas bana yardımcı oldu.

Comments are closed.