Villa Sun Flower Aparts & Suites

4.2
(684)

Villa Sun Flower Aparts & Suites adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Cüceler Sk. No:6, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 255 53 76

Villa Sun Flower Aparts & Suites Yol Tarifi

Villa Sun Flower Aparts & Suites

Villa Sun Flower Aparts & Suites ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Cüceler Sk. No:6, Alanya – ANTALYA olan Villa Sun Flower Aparts & Suites, işletmesine (0242) 255 53 76 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Villa Sun Flower Aparts & Suites ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Villa Sun Flower Aparts & Suites yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Villa Sun Flower Aparts & Suites hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Villa Sun Flower Aparts & Suites ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Villa Sun Flower Aparts & Suites ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Villa Sun Flower Aparts & Suites için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Villa Sun Flower Aparts & Suites bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Villa Sun Flower Aparts & Suites sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 684

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Villa Sun Flower Aparts & Suites Yorumları

  1. Herşey çok güzel gidiyordı ki odamızdan paralarımız çalınana kadar. Her uyruktan insan çalışıyor otel müdürü hiç birini tanımıyor ve bol bol hırsızlık oluyor. Kimse ilgilenmedi bu hırsızlık olayı ile öyleye kaldı gitti olan bizim 3bin tlye oldu

  2. Günde beş vakit ziyaret edilirse çok faydalı olacaktır,

  3. Zaman kaybetmeden gitmenizi tavsiye ederim. Ödediğinizin fazlasıyla karşılığını alırsınız.Pandemiden faydalandık. Kişiye özel hizmet gibi hissettik. ????????
    Otel temiz, Yemekler lezzetli, personel saygılı. Deniz kenarı çakma otellerden değil. Memnun kaldık ilk fırsatta tekrar gideceğiz. Otele teşekkürler.

Comments are closed.