Tuncer Rent A Car

5
(31)

Tuncer Rent A Car Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Ateş Apt. No: 34, Alaiye Cd., Alanya – ANTALYA

Telefon : 0541 242 70 07

Tuncer Rent A Car Alanya Yol Tarifi

Tuncer Rent A Car Alanya ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Ateş Apt. No: 34, Alaiye Cd., Alanya – ANTALYA olan Tuncer Rent A Car Alanya, işletmesine 0541 242 70 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tuncer Rent A Car Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tuncer Rent A Car Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tuncer Rent A Car Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tuncer Rent A Car Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tuncer Rent A Car Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tuncer Rent A Car Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tuncer Rent A Car Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tuncer Rent A Car Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Tuncer Rent A Car Yorumları

  1. Antalya havaalanında olmamıza rağmen dediğimiz saatte araç teslimi gerçekleşti. Küçük bir kaza durumumuz oldu. Orada da gördük ki araçta olması gerektiği gibi araca kiralama kaskosu yapılmış. Hiçbir mağduriyet yaşamadık. Kesinlikle öneririm. 5 yıldızı kesinlikle hakediyor.

  2. Furkan beyin yardımlarıyla 1 haftalığına 2017 Hyundai Accent Blue (otomatik) kiraladım. İhtiyacıma uygun olduğunu düşünerek önerdiği bu araçtan çok memnun kaldım. İyi ki bu aracı önermiş. Aracı bulunduğunuz lokasyona getiriyorlar. Birkaç rent a carla görüştüm, en düzgün iletişim kuran firma burasıydı. Fiyatları da piyasanın üzerinde değil, makul bile denebilir. Üstelik rent a car kaskosu var. Yani her şey olması gerektiği gibiydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkür ederim.

  3. Tatilim için araç kiralaması yaptım ilk defa,mükemmel bir insan ve esnaf,araç konforlu en önemlisi tertemiz olarak aldım,KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ailecek teşekkür ederiz.

Comments are closed.