Tekin Süper Market 4

1
(1)

Tekin Süper Market 4 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, İskele Cd. No:22, Alanya – ANTALYA

Telefon : Belirtilmemiş.

Tekin Süper Market 4 Yol Tarifi

Tekin Süper Market 4

Tekin Süper Market 4 ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, İskele Cd. No:22, Alanya – ANTALYA olan Tekin Süper Market 4, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tekin Süper Market 4 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tekin Süper Market 4 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tekin Süper Market 4 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tekin Süper Market 4 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tekin Süper Market 4 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tekin Süper Market 4 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tekin Süper Market 4 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tekin Süper Market 4 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tekin Süper Market 4 Yorumları

  1. şu anda sadece alkolik kısmı çalışıyor. Malların fiyatını ve çek tutarını takip edin. farklılıklar mümkündür. Satıcı, miktarı son terminalde göstermez. Ekranı göstermesi istendiğinde, satıcı miktarı sıfırlar ve güvensizlikten çok rahatsız olur.

Comments are closed.