Tadin Pastanesi

4.6
(37)

Tadin Pastanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sugözü, Yakar Sok. Yılmaz Apt. No:9, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 522 06 11

Tadin Pastanesi Yol Tarifi

Tadin Pastanesi

Tadin Pastanesi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sugözü, Yakar Sok. Yılmaz Apt. No:9, Alanya – Antalya olan Tadin Pastanesi, işletmesine (0242) 522 06 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tadin Pastanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tadin Pastanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tadin Pastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tadin Pastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tadin Pastanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tadin Pastanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tadin Pastanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tadin Pastanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Tadin Pastanesi Yorumları

  1. Ailecek gidilebilecek en iyi yerlerden bir tanesi beş yıldız. Tadın pastamesi sahibi Mehmet beye ilgi alakası dan dolayı teşekkür ederiz.

  2. Harika bir dondurması var ve kendileri yapıyor, gidince mutlaka denemelisiniz.

Comments are closed.