Sunset Rent A Car

3.4
(14)

Sunset Rent A Car Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sugözü mah çalışkan sok no 2, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0533 652 81 40

Sunset Rent A Car Alanya Yol Tarifi

Sunset Rent A Car Alanya ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sugözü mah çalışkan sok no 2, Alanya – ANTALYA olan Sunset Rent A Car Alanya, işletmesine 0533 652 81 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sunset Rent A Car Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sunset Rent A Car Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sunset Rent A Car Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sunset Rent A Car Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sunset Rent A Car Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sunset Rent A Car Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sunset Rent A Car Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sunset Rent A Car Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Sunset Rent A Car Yorumları

  1. İki kez burada bir araba kiraladım, tüm arabalar bakımlı, Antalya bölgesi dışında araba kullanmayı kabul edebilecekleri tek yer. Önermek!

  2. Bes para etmez bir isyeri kesinlikle arac kiralanmaz bu firmadan magdur olursunuz fiyatlar cok yuksek.

Comments are closed.