Sultan Sofrasi Restaurant

4.5
(226)

Sultan Sofrasi Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Eşref Kahvecioğlu Cd. No:27, 07460, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 56 27

Sultan Sofrasi Restaurant Yol Tarifi

Sultan Sofrasi Restaurant

Sultan Sofrasi Restaurant ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Eşref Kahvecioğlu Cd. No:27, 07460, Alanya – ANTALYA olan Sultan Sofrasi Restaurant, işletmesine (0242) 512 56 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sultan Sofrasi Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sultan Sofrasi Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sultan Sofrasi Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sultan Sofrasi Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sultan Sofrasi Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sultan Sofrasi Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sultan Sofrasi Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sultan Sofrasi Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 226

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Sultan Sofrasi Restaurant Yorumları

  1. Çok kaliteli bir aile lokantası. Yemekler çok lezzetli. Ortamda çok hoş. Ayrıca Cem Bey’e nezaket ve ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

  2. 3 kişi yedik. Efsane beyti. Güzel mevlana pide. Öneririm. Kalacak yer ihtiyacımız vardı onun için bile koşturdu üstelik. Hizmet budur lezzet budur.

  3. 10 numara 5 yıldız veriyorum,,lahmacun incecik gevrek,lezzetli

Comments are closed.