Şenol Cafe Bar

5
(2)

Şenol Cafe Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Atatürk Blv. No:79, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Şenol Cafe Bar Yol Tarifi

Şenol Cafe Bar Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Atatürk Blv. No:79, Alanya – Antalya olan Şenol Cafe Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şenol Cafe Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şenol Cafe Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şenol Cafe Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şenol Cafe Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şenol Cafe Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şenol Cafe Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şenol Cafe Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şenol Cafe Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Şenol Cafe Bar Yorumları

  1. Orada güzel akşamlar geçirdim … bunun için teşekkür ederim, uzun zaman önceydi …… ama benim için unutulmaz … güzel vakitler❤

Comments are closed.