Robin Hood Bar

4.1
(2370)

Robin Hood Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 20 23

Robin Hood Bar Yol Tarifi

Robin Hood Bar Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Alanya – Antalya olan Robin Hood Bar, işletmesine (0242) 511 20 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Robin Hood Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Robin Hood Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Robin Hood Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Robin Hood Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Robin Hood Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Robin Hood Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Robin Hood Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Robin Hood Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 2370

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Robin Hood Bar Yorumları

  1. Ambiyans iyi de çalışanlar gerçekten kötü otel turuyla gittik çalışanlar siz ortada insanlarla dans ederken itekliyor güvenlikler sürekli insanlardan ayri bir bölgede dans etmeye zorluyor oturma boşlukları çok dar insan bunaltiyor giderken 2 kere düşünün derim

  2. İçecekleri ve mekanı konusunda gayet iyiler fakat personellerin veya yöneticilerin mekanda saçma bir gerginlik çıkarması sonucu mekandan sinirlenerek ayrıldım. Biletle gelen müşteriyiz diye eğlenmeye hakkımız yok galiba. Efendice içeceklerimizi içerken bizi masamızdan kaldırdılar ve o masaya başkalarını aldılar bizde el mecbur dedikki bari piste geçelim piste geçtik daha oynayamadan bi görevli gelip masanıza geçin dedi bi ayrım söz konusu olsa diye düşündük fakat neye göre ayrımcılık yaptıklarını hâla düşünüyoruz.

  3. Çok fazlasıyla erkek var yanınızda kız arkadaşınız varsa gidilecek pek uygun yer değil.

  4. Rus ve masa dizenlere it olup diğer herkesi köşeye fırlatan işletme çalışanları ile ünlü

  5. Cok begendim guzel bir mekan eglenmek istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz. Kale mnazarasida hatika

Comments are closed.