Piri Bilgisayar

4.9
(40)

Piri Bilgisayar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Kadıpaşa mah Bostancıpınarı Cad, Akış Apt no:71/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 519 36 78

Piri Bilgisayar Yol Tarifi

Piri Bilgisayar ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Kadıpaşa mah Bostancıpınarı Cad, Akış Apt no:71/A, Alanya – ANTALYA olan Piri Bilgisayar, işletmesine (0242) 519 36 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Piri Bilgisayar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Piri Bilgisayar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Piri Bilgisayar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Piri Bilgisayar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Piri Bilgisayar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Piri Bilgisayar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Piri Bilgisayar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Piri Bilgisayar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Piri Bilgisayar Yorumları

  1. Yaklaşık 3 yıldır hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan işimizi yaptılar. Sağolsun yaptıkları işin arkasında sonuna kadar duran ve işini takip eden insanlar. Teşekkürler. PİRİ ekibi…????????????????

  2. Sahibi Hakan abi çok iyi biri. Yıllardır güvenle gittiğim tek bilgisayarcı. Burada kandırılma ihtimaliniz yok.

  3. Muhteşem bir deneyim idi…Leziz muhabbeti ve ona katık ettiğimiz çaylar harikâ idi. Sağolasın Ahmet Hakan bey , başarılar dilerim

Comments are closed.