Otogar Taxi

4
(51)

Otogar Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 46 14

Otogar Taxi Yol Tarifi

Otogar Taxi

Otogar Taxi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Alanya – Antalya olan Otogar Taxi, işletmesine (0242) 513 46 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Otogar Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Otogar Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Otogar Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Otogar Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Otogar Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Otogar Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Otogar Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Otogar Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Otogar Taxi Yorumları

  1. Geliyorsanız gelin bizim fiyat böyle işinize gelirse demeseydiniz

  2. Taksi ücretlerinin bu isletmeyle alakali oldugunu düşünmüyorum ama yine de 3 yildiz verdim o da taksicilerin cana yakin ve yardim sever olmalarindan dolayi

Comments are closed.