Nilüfer Tourism

1.7
(3)

Alanya Nilufer Tourism adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd. No:53, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 00 47

Alanya Nilufer Tourism Yol Tarifi

Nilufer Tourism

Nilufer Tourism Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd. No:53, Alanya – Antalya olan Nilufer Tourism, işletmesine (0242) 511 00 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nilufer Tourism ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nilufer Tourism yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nilufer Tourism hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nilufer Tourism ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nilufer Tourism ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nilufer Tourism için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nilufer Tourism bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nilufer Tourism sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Nilüfer Tourism Yorumları

  1. Otobüsünüzün aslında alanyadan geçmeyeceğini ancak kalkış saatinde bineceğiniz yerde öğreniyorsunuz sizi baska bi firmayla antalyaya yolluyolar ama antalyaya gittiğinizde otobüs çoktaaan kalkmış oluyo çalışanlar oldukça kaba size hiçbir şekilde çözüm yolunda sunmuyolar gideceğiniz yere ilk otobüsğ bulun gidin diyolar tek kelimeyle rezalet

Comments are closed.