May Flower Hotel

4.2
(125)

May Flower Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Sugözü Cd. 2/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 50 35

May Flower Hotel Yol Tarifi

May Flower Hotel

May Flower Hotel ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Sugözü Cd. 2/A, Alanya – ANTALYA olan May Flower Hotel, işletmesine (0242) 512 50 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca May Flower Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan May Flower Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. May Flower Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak May Flower Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan May Flower Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. May Flower Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. May Flower Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada May Flower Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 125

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya May Flower Hotel Yorumları

  1. Üç kuruşluk değeri olmayan bir yer. Maddi değeri çok ucuz olan şeylere tenezzül eden bir müessese veya temsilcisi metin aksoy. Uzak durmakta fayda var. Paranızın gideceği yer ve temsilcileri ona değmeli yalan ile menfaat sağlamamalı

Comments are closed.