Mavi Alanya Cadde

4.4
(181)

Mavi Alanya Cadde adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sanayi Mah, Atatürk Blv. No:57, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 460 49 86

Mavi Alanya Cadde Yol Tarifi

Mavi - Alanya Cadde

Mavi Alanya Cadde ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sanayi Mah, Atatürk Blv. No:57, Alanya – ANTALYA olan Mavi Alanya Cadde, işletmesine (0242) 460 49 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Alanya Cadde ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Alanya Cadde yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Alanya Cadde hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Alanya Cadde ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Alanya Cadde ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Alanya Cadde için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Alanya Cadde bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Alanya Cadde sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 181

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Mavi Alanya Cadde Yorumları

  1. Temassız almayın dedigimiz halde 2kere. Temazsız aldı ücreti. Üstelik yüksek sesle konışmadan duymuyor akılı başka yerde on kere tekrar ettik işe gelirken sorunlarını kapıda bırakmalı. Müsterye yansıtmamalı müdürmüş beyefendi.

  2. Bugün yaptığımız alışverişde yardımcı olan Şeyma hanım ve diğer personele çok teşekkür ederim.
    Mağazayı tavsiye ederim, kalitenin adresi MAVİ.

Comments are closed.