Life Hospital

4.8
(952)

Alanya Life Hospital adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Refik Bakalım Sk. Caddesi D:No:3, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 212 05 55

Alanya Life Hospital Yol Tarifi

Alanya Life Hospital

Alanya Life Hospital Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Refik Bakalım Sk. Caddesi D:No:3, Alanya – Antalya olan Alanya Life Hospital, işletmesine (0242) 212 05 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Life Hospital ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Life Hospital yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Life Hospital hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Life Hospital ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Life Hospital ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Life Hospital için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Life Hospital bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Life Hospital sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 952

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Life Hospital Yorumları

 1. Merhaba
  Öncelikle böyle bir yaşam zincirini ve bu kadar güler yüzlü bir kadroyu Alanya mıza taşıdığınız için teşekürler. Şahsım adıma (kapıdan içeriye girip kapıdan çıkana kadar her Köse sinde ilgilenen birilerini bulmak çok güzel bir duygu.) genel bir yorum yapmak istedim. Ayrıca Hastane müdürünüz Nurtaç hnm ve Halkla ilişkiler sorumlunuz Durdane hanıma ayrı ayrı teşekür ediyorum. Neden mi? Kapıdan içeriye giren Her hastayı veya yakınlarını ailesinin bir ferdi gibi görerek, içtenlik ve samimiyetle dinleyen, tedavi sırasında nasıl bir yol izlenecegini açıklayan ve bilgisi, ilgisiyle farkında olmadığınız sağlık sorunlarını dahi erkenden teşhis edebilmesine yardımcı olan sağlık kavramının fiziksel ve ruhsal bütünlük olduğunun bilinciyle tetkik ve ilaçlarla sınırlamadan tedaviye psikolojik iknayı ekleyebilen, günümüzde kolay kolay bulamayacağınız bir yaklaşımla bizleri yormadan yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.
  Ayrıca hastanenize gelmiyorsak veya orada degilsek bir yakınımızı yönlendirdiğimiz zaman Nurtaç hanımı veya Durdane hanımı aradıgımızda hiç bir zaman ertelenmedik ve hastamızın durumu hakkında olsun sonucları olsun her daim ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarının farkındayız. İYİ VARSINIZ.

 2. Bebeğimizi öksürüklü ateş şikayeti ile gece 1:30 dahastaneye getirdik acil doktoru ve hemşirelerin içten ilgilenmesi, tedavi için telefonla çocuk dokturu ile bağlantıya geçilmesi sabah mesai başlayınca hastane müdürü baş hemşire ve halkla ilişkiler müdürnün birebir ve samimi ilgisi bizi gercekten cok memnun etti. Hasta odaklı bi politika izlemeleri diğer hastanelere de örnek olur inşallah. Bunların yanın odanın temiz oluşu da bi hastane için olmazsa olmazlardan. Bu konuda da kesinlikle hakkını vermişler. Hastane yönetiminden doktruna hemşiresinden temizlik personeline kadar herkese teşekkür borçluyuz..

 3. Değerli klinik çalışanları Alanya Life Hospital!
  Arkadaşım ve ben, zamanında ve nitelikli yardımınız için size derin şükranlarımızı ifade etmek istiyoruz!
  İyi koordine edilmiş çalışmanız, nazik ve olumlu tavrınız bizi çok etkiledi. Tüm hastalara koşulsuz olarak yardım ediyorsunuz, çünkü böyle bir ifade var: “Neşeli bir yürek ilaçtan daha faydalıdır.” Gülümsemeleriniz ve nazik sözleriniz bize güç verdi ve daha hızlı iyileşmemize yardımcı oluyor. Rahat ve iyi donanımlı odalarınız yüksek kaliteli yemekleri de eklemek isterim. Bir refakatçıya bile yiyecek sunuldu. Daha önce böyle bir şeyle hiç karşılaşmadık, bu gerçek insanlıktır! Gördüğümüz gibi, işinizle ve sözlerinizle altın kurala bağlı kalıyorsunuz: “Her şeyde, insanların size nasıl davranmalarını istiyorsanız sizde öyle yapın!”
  Hastanenizle ilgili sadece hoş izlenimlerimiz var! Zor işinizde olumlu bir tutum sergilemek, etrafta hüküm süren kayıtsızlığa rağmen hastalara karşı sempatinizi asla kaybetmemenizi diliyoruz. Ve tabi en önemlisi, size ve ailelerinize sağlık diliyoruz!

 4. Çevrem sürekli ne gerek var bu acıyı çekmeye değmez dediler ama ben kararlı bir şekilde Rinoplasti yaptırdım . Ameliyattan önce doktor bey içimi çok rahatlattı , kendinden çok emindi, hiç korkmadım ve bana çok güven verdi. Şu an ameliyatımın üçüncü günü tabi ufak tefek ağrılarım var ama hizmetten inanılmaz memnun kadım. Ben çok araştırdım ama siz gözünüz kapalı doktor Serhan beye güvenebilirsiniz. Bu arada annemde ciddi vertigo kaynaklı baş dönmesi vardı, doktor bey sayesinde bu gün rahat ve konforlu bir hayat sürüyor. Doktorumuza tekrar tekrar teşekkür ediyorum ama biliyorum ki kelimeler kifayetsiz kalacak. Saygılarımla…

Comments are closed.