Kuaför Adil Gürhan

4.7
(42)

Kuaför Adil Gürhan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Denizatı Apt, Hasan Akçalıoğlu Cd. NO:33/A, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 33 42

Kuaför Adil Gürhan Yol Tarifi

Kuaför Adil Gürhan

Kuaför Adil Gürhan Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Denizatı Apt, Hasan Akçalıoğlu Cd. NO:33/A, Alanya – Antalya olan Kuaför Adil Gürhan, işletmesine (0242) 513 33 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kuaför Adil Gürhan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kuaför Adil Gürhan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kuaför Adil Gürhan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kuaför Adil Gürhan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kuaför Adil Gürhan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kuaför Adil Gürhan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kuaför Adil Gürhan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kuaför Adil Gürhan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kuaför Adil Gürhan Yorumları

  1. Resim göstererek saç kesimi istedim, hiç alakası olmayan model oldu. Tekrar gidip düzeltmesini istedim düzeltti ancak hiç beğenmedim dört gözle uzamasını bekliyorum. Hayatım boyunca ilk kez kesim beğenmedim.

  2. İlgili ve nezaketli çalışanlarının yanı sıra işinde son derece iyi Adil bey uzman olduğunu söyleyen başka bir meslektaşının mahvettiği saçlarımı kurtardı teşekkür ederim..

  3. Adil Bey , saçımı kendi rengine getirdi. Cok memnun kaldım. Fiyat kalite performansı ile tavsiye ederim mutlaka

  4. Birçok şehirde bulunmuş biri olarak söylüyorum, Adil Bey ekibi ile Alanya için büyük bir şans.Hem değişmeyen tarzı üslubu, hem seçtiği ekibi hem de bir kuaför olarak tek kelime ile mükemmel. Eğer benim gibi problemli bir saçınız varsa Alanya da emanet edebileceğiniz tek yer. Ekibi de okadar iyi seçilmiş ki, Mehmet bey, Gülcan hanım çok başarılı, tertemiz bir işletme.Kaş, makyaj ve protez tırnak için de Gülcan ve Çilem hanım harikalar.Adil Bey ve ekibindeki herkese teşekkür ederim.

Comments are closed.