Koton

4.1
(344)

Koton adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Mahallesi, Özgen Sk. No:2, Alanya – ANTALYA

Telefon : Belirtilmemiş.

Koton Yol Tarifi

Koton

Koton ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Mahallesi, Özgen Sk. No:2, Alanya – ANTALYA olan Koton, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Koton ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Koton yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Koton hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Koton ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Koton ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Koton için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Koton bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Koton sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 344

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Koton Yorumları

  1. Çalışanlar genelde ilgili. Ürünleri dikkatli inceleyin. Rafların araların uygun fiyatlı ürünler çıkabiliyor. Tamam ???? Bir de arka taraftaki otoparkı sakın kullanmayın. Kısa boylu bayan personel çok kızdı. ????

  2. Önce girişten başlayayım . Bebek Arabası ile alışveriş gittik merdivenler yüksek ve Bebek Arabasını kucağıma alarak yukarı çıkardım . Bu çok kötüydü . Zor birşey bebek arabası yolu yapmak . İçerde herşey var tamam ama olmadı . Tekrar gideceğimi sanmıyorum

  3. Güzel alışveriş yaptık fakat personel biraz daha müşteriye yardımcı olma kobusunda eğitilmeli, beden arama konusunda personel pek yardımcı olmuyor keyifsiz çalışıyorlar

Comments are closed.