Kıyı Restaurant

4.8
(12)

Kıyı Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, İskele Cd. No:39, Alanya – ANTALYA

Telefon : Belirtilmemiş.

Kıyı Restaurant Yol Tarifi

Kıyı Restaurant

Kıyı Restaurant ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, İskele Cd. No:39, Alanya – ANTALYA olan Kıyı Restaurant, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kıyı Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kıyı Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kıyı Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kıyı Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kıyı Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kıyı Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kıyı Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kıyı Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kıyı Restaurant Yorumları

  1. Süper Restaurant! Lezzetli yemekler, harika bir atmosfer, güzel manzara ve dostça şeyler! Kesinlikle ziyaret etmek ve umarım bir kez daha dönmek tavsiye ederim. Fiyat kesinlikle yeterli!

  2. Alanya iskelesinin en iyisi, Balıklar harika manzara eşsiz. Teşekkürler ✨

  3. Mezeler herzaman Tezgahta taze balık ve lisanslı ürünler daha ne olsun? Ailenizle beraber güvenle gidebileceğiniz haftanın hergünü akustik gitar dinletisiyle Alanya iskelesinin en iyisi. ✨????✨

  4. Garsonlar iyi , hesap yüksek müşteri kaybettiriyor

  5. Burası artık kıyı restaurant değil RED LOBSTER olarak değişti yemekler harika

Comments are closed.