Kapalı Spor Salonu

4.6
(39)

Alanya Kapalı Spor Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd., Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Alanya Kapalı Spor Salonu Yol Tarifi

Alanya Kapalı Spor Salonu

Alanya Kapalı Spor Salonu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd., Alanya – Antalya olan Alanya Kapalı Spor Salonu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Kapalı Spor Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Kapalı Spor Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Kapalı Spor Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Kapalı Spor Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Kapalı Spor Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Kapalı Spor Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Kapalı Spor Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Kapalı Spor Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kapalı Spor Salonu Yorumları

  1. Yüzmeyi sevenler için çok güzel bir mekan. Ancak günlük kullanım ücreti biraz pahalı ama sürekli yüzmeyi düşünüyorsanız aylık abone ücretleri uygun. Bir de mayonuzu alıp ceee ben geldim yüzmek istiyorum derseniz mümkün değil!!! Bürokrasi burda da karşınıza çıkıyor ve doldurmanız gereken bir formdan başka doktorunuzdan spor yapabilir raporunuzu da yanınızda götürmeniz gerekiyor. 🙁

  2. Alanya Belediyesi tarafından işletilmekte olan Olimpik Yüzme Havuzu, engelli asansörü ile Türkiye’nin tek engelsiz yüzme havuzudur, yerli ve yabancı bir çok milli takım bu havuzda kamp yapmaktadır.

  3. Otogarın üst tarafında bulunan bu kurum Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğünün ana binası ile birlikte olimpik kapalı yüzme havuzunu da içinde barındıran bir yerdir.

  4. Havuz olarak ihtiyacı karşılayan güzel bir tesis, ayrıca ulusal ve uluslararası müsabakalar için de çok uygun bir yer. Yeni de bölgeye kazandırılmış iyi bir yatırım. Çocuklara spor eğitimin ve yüzme sevgisinin profesyonel kişiler tarafından verilebileceği güzel bir tesis.

  5. Ben yüzücüyüm ve yüzüyorum bir sürü hoca ders veriyor. Karete yeri bile var.

Comments are closed.