Hacet Taksi

4.5
(8)

Hacet Taksi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Hacet Cd. Pk:07400, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 512 34 89

Hacet Taksi Yol Tarifi

Hacet Taksi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Hacet Cd. Pk:07400, Alanya – Antalya olan Hacet Taksi, işletmesine (0242) 512 34 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hacet Taksi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hacet Taksi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hacet Taksi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hacet Taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hacet Taksi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hacet Taksi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hacet Taksi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hacet Taksi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Hacet Taksi Yorumları

  1. Bugün taxi durağını aradım bir yer sorarak ne kadar diye sordum hiç de olumlu cevaplar alamadım sanki götürmek istemiyor gibiydi almaya geldiğinde çok mutsuz suratsızdı keşke yerine işini seven daha olumlu taxiciler gelse (Pandemi sürecinde moraller bozul olduğunu biliyorum fakat tek kendisi pandemiden geçmiyor)

Comments are closed.