Fizyoterapist Mustafa Öncü

5
(21)

Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Görgün Apartmanı, Saray, Şevket Tokuş Cd. 54/6, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0506 398 89 33

Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi Yol Tarifi

Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&Terapi

Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Görgün Apartmanı, Saray, Şevket Tokuş Cd. 54/6, Alanya – ANTALYA olan Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi, işletmesine 0506 398 89 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fizyoterapist Mustafa Öncü Egzersiz&terapi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Fizyoterapist Mustafa Öncü Yorumları

  1. Menisküs, çapraz bağ. sıvı fazlalığı ve damar esnemesi sorunlarıyla ameliyat oldum. Ama sonrasında bir türlü sağ bacağım düzene girmedi. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Mustafa hocayla tanıştım. Bugün 4.ayımıza başladık. Haftada iki gün çalıştık. Allah razı olsun yürüyüşüm düzelmeye başladı. İnşallah kısa sürede koşmaya da başlayacağım. Sorunlarınızın üstüne gitmeden çözemezsiniz. Mustafa hoca işinin ehlidir. Gönül rahatlığıyla danışıp destek alabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dilerim…

  2. Harika bir terapi merkezi. Fizyoterapist Mustafa bey mesleğinde uzman ve yetkin tüm ağrılarım azaldı ve yanı sıra kabızlığım azaldı idrar kaçırma şikayetim , erken boşalma Ve sertleşme sorunumda çözüme kavuştu hem de ilaçsız bir şekilde . Eliyle adeta şifa verdi Allah’ın izniyle. Hayatım artık düzenli egzersiz var yaşam biçimim duruşum nefes alışverişim. Ruh halime psikolojime de ayrıca katkısı oldu kendisinin bir thetahealing uygulayıcısı olarak bilinçaltı çalışmaları yaptığı son seanslarımda daha yeni öğrenmiş olsam da artık her zaman güvenle keyifle egzersiz yapabileceğim bir yere kavuştum teşekkür ediyorum iyi varsınız.

  3. Mustafa Bey işinde çok profosyonel bir terapist, hastanın sorunlarını siz göstermeden nokta atışı anlayabiliyor. Önceden spor yapmak omuz ve sırt ağrılarım yüzünden işkence gibi olmasına rağmen daha şimdiden gözle görülür bir etki hissetmeye başladım.

  4. Mustafa ve Kübra hoca ile her konuda yardım alabilmeniz mümkün. Her konuda üst düzey bilgiye sahipler ve deneyimliler. İnsan odaklı, anlayıp dinleme odaklı, ve çözümleyici iki güzel insan..Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. Tartışmasız Alanya’nın en iyilerinden…

Comments are closed.