Erhan Rent A Car & Motorbike

4.4
(100)

Erhan Rent A Car & Motorbike adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray Mah. Atatürk Street, Opposite of the Grand Okan Otel. Beyaz Saray Apt. 2/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0532 517 39 37

Erhan Rent A Car & Motorbike Yol Tarifi

Erhan Rent a Car & Motorbike

Erhan Rent A Car & Motorbike ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray Mah. Atatürk Street, Opposite of the Grand Okan Otel. Beyaz Saray Apt. 2/A, Alanya – ANTALYA olan Erhan Rent A Car & Motorbike, işletmesine 0532 517 39 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erhan Rent A Car & Motorbike ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erhan Rent A Car & Motorbike yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erhan Rent A Car & Motorbike hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erhan Rent A Car & Motorbike ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Erhan Rent A Car & Motorbike ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erhan Rent A Car & Motorbike için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erhan Rent A Car & Motorbike bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erhan Rent A Car & Motorbike sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 100

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Erhan Rent A Car & Motorbike Yorumları

  1. Gazipaşa havalimanına zamanında geldiniz bizi bekletmediniz teşekkürler.

  2. Ich habe hier vor 2 Jahren ein Jeep gemietet und der Inhaber war super freundlich und wir haben uns gut aufgehoben gefühlt. Nur ein Mitarbeiter sah mürrisch aus, den ich nicht auf Kunden loslassen würde. Ansonsten war alles top!

    İki yil evvel bir Jeep kiralamıştık ve Erhan beyden çok memnunduk. Kendisini çok nazik ve hoş birisi olarak tanıdık. Sadece bir işçisi az asık yüzlü idi. Erhan beyi beklerken, bu kişinin yanında kendimizi rahat hissedemedik. Bu arkadaşın müşterileri iyi servis edebileceğine inanmıyorum. Yoksa herşeyi güzeldi. Eski Jeepi sürmek çok zevkliydi. Herşey için teşekkürler.

  3. İşinin ehli,En temiz arabaları gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz,yolda kalmazsınız

Comments are closed.