Club High Fit

4.7
(16)

Club High Fit Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa. Mah. Bostancıpınarı Cad, Gül Sk. – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Club High Fit Alanya Yol Tarifi

Club High Fit Alanya

Club High Fit Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa. Mah. Bostancıpınarı Cad, Gül Sk. – Antalya olan Club High Fit Alanya, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Club High Fit Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Club High Fit Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Club High Fit Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Club High Fit Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Club High Fit Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Club High Fit Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Club High Fit Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Club High Fit Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Club High Fit Yorumları

  1. Genel olarak iyi bir spor salonu. Ancak COVID-19 nedeniyle tüm pencereler açık olmalı ve AC kapalı olmalıdır, bu nedenle gün boyunca biraz sıcaktır.

Comments are closed.