Çıtırım Fırın Shop

4.5
(126)

Çıtırım Fırın Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, İzzet Azakoğlu Cd., Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Çıtırım Fırın Shop Yol Tarifi

Çıtırım Fırın Shop

Çıtırım Fırın Shop Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, İzzet Azakoğlu Cd., Alanya – Antalya olan Çıtırım Fırın Shop, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çıtırım Fırın Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çıtırım Fırın Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çıtırım Fırın Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çıtırım Fırın Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çıtırım Fırın Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çıtırım Fırın Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çıtırım Fırın Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çıtırım Fırın Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 126

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Çıtırım Fırın Shop Yorumları

  1. Lokasyon merkezi. Ferah bir mekan. Ürünler taze ve lezzetli. Çok büyük bir yer değil ama güzel. Çalışanlar ilgili. Park yeri pek sorun değil. Fiyatlar ortalama.. Tavsiye ederim. Atatürk caddesinde güzel bir noktada yeralan bu mekan kahve ve tatlılariyla sohbetlerinize sirin bir fon oluşturmaya oldukça müsait..

  2. Çok güzel yemekleri var pastane gibi değil her tür şey var dışarıdan bakınca küçük ama içi büyük kesinlikle chess burger i tavsiye ederim kış içinde salep ayrı bir güzel.????

  3. Mekan güzel ama bir can süte katılmış sahlepten fazlasını beklerdim

Comments are closed.