Buket Ulaslararası Çiçekçilik

4.2
(6)

Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Hal Kavşağı Çıtırım Pastanesi Karşısı Fibabank Yanı No:50/B, Yunus Emre Cd., Alanya – ANTALYA

Telefon : 0533 771 90 26

Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik Yol Tarifi

Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik

Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Hal Kavşağı Çıtırım Pastanesi Karşısı Fibabank Yanı No:50/B, Yunus Emre Cd., Alanya – ANTALYA olan Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik, işletmesine 0533 771 90 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Buket Ulaslararası Çiçekçilik Yorumları

  1. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Güzel çiçekler.

  2. Gerek çiçek gerekse müşteri memnuniyeti olarak çok memnun kaldım ilginiz alakanız için teşekkürler

  3. Neden 15- 20 senelik işletmeye sadece 5 yorum yapılmış bugüne kadar?
    Her hafta en az 2 kez bütün sokak ve kaldırımlar, gerek kendi çalışanları gerek yan işletmeleri , gerek minibüsleri, vanları tarafından işgal edilerek full kadro harıl harıl çalıştıkları halde….Öyle ki sokak çıkılamaz hale geliyor. Pazar kurulmuş gibi bir curcuna yaşanıyor…Başka mezat yeri mi yok? Sokak sakinlerini geçirtmemek için üzerimize motosiklet sürenler mi yok? minibüs sürenler mi? Çıkarttıkları kirlilik , çöp , çevreye saygısızca davranmalarını saymıyorum bile….Kimseye geçiş hakkı vermiyorlar. Keşke daha düzgün bir hale soksalar kendilerini, şikayet çok…

Comments are closed.