Baskent University Hospital Annex Building

3.5
(11)

Baskent University Hospital Annex Building adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Orkide Sk., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 510 25 25

Baskent University Hospital Annex Building Yol Tarifi

Baskent University Hospital Annex Building

Baskent University Hospital Annex Building Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Orkide Sk., Alanya – Antalya olan Baskent University Hospital Annex Building, işletmesine (0242) 510 25 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baskent University Hospital Annex Building ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Baskent University Hospital Annex Building yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Baskent University Hospital Annex Building hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Baskent University Hospital Annex Building ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Baskent University Hospital Annex Building ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Baskent University Hospital Annex Building için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Baskent University Hospital Annex Building bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Baskent University Hospital Annex Building sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Baskent University Hospital Annex Building Yorumları

  1. Çok arkadaş canlısı. Omuz silkmek yok. İngilizce konuşmaya bile gerek yoktu. Her şeyi Almanca anlattım

  2. Bu klinikte PCR testi yaptırdık.
    Resepsiyonda mükemmel resepsiyon, sorunsuz bir şekilde kaydoldu, ofise zamanında gitti, ancak…. hamurun kendisi bir kabus. Basit bir PCR testinin bu kadar acı verici bir şekilde yapılabileceğini hayal bile edemezdim. Resepsiyonda 20 dakika daha oturduk ve aklımıza geldik.
    Kıtaları örneklemek için çok garip ve olağandışı bir prosedür: ilk kez orofarenksten bir yayma alındığını, sonra aynı çubuğun dilin altında tükürük ile ıslatıldığını, yanak epitelinin toplandığını ve sonra aynı çubuğun alındığını gördüm dönüşümlü olarak her iki burun deliğine neredeyse beyne doğru itilir.
    sadece karanlık

Comments are closed.