Ataberk Real Estate

4.8
(44)

Ataberk Real Estate adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlarpınarı mah. Hacikadiroglu sok.Asta Residance apt. no 9A, Alanya – Antalya

Telefon : 0544 657 88 72

Ataberk Real Estate Yol Tarifi

Ataberk Real Estate

Ataberk Real Estate Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlarpınarı mah. Hacikadiroglu sok.Asta Residance apt. no 9A, Alanya – Antalya olan Ataberk Real Estate, işletmesine 0544 657 88 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ataberk Real Estate ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ataberk Real Estate yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ataberk Real Estate hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ataberk Real Estate ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ataberk Real Estate ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ataberk Real Estate için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ataberk Real Estate bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ataberk Real Estate sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ataberk Real Estate Yorumları

  1. Gerçek bir PROFESYONEL ekibi! YALNIZCA ONLARLA iletişime geçmenizi tavsiye ederim! Kayıt vekaleten yapıldı, uçtum ve sadece bir mülk seçtim. Yöneticiler her zaman iletişim halinde, satış sonrası hizmet daireyi tamamen kiralık olarak hazırladı! Çok teşekkür ederim, refah ve yeterli müşteri diliyorum))) ve sadece kıskanç bir rakip onlara olumsuz bir yorum yazabilir, çünkü ben fiyatları başkalarıyla karşılaştırırken şirket deniyor ve görülebiliyor.

Comments are closed.