Asel Midye Kokoreç

4.5
(138)

Asel Midye Kokoreç adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Hacet Cd. no 19, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 33 99

Asel Midye Kokoreç Yol Tarifi

Asel midye Kokoreç

Asel Midye Kokoreç Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Hacet Cd. no 19, Alanya – Antalya olan Asel Midye Kokoreç, işletmesine (0242) 511 33 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Asel Midye Kokoreç ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Asel Midye Kokoreç yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Asel Midye Kokoreç hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Asel Midye Kokoreç ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Asel Midye Kokoreç ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Asel Midye Kokoreç için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Asel Midye Kokoreç bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Asel Midye Kokoreç sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 138

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Asel Midye Kokoreç Yorumları

  1. Siparişler zamanında geliyor ilgi alaka güzel her kese tavsiye ediyorum

  2. Midyesi kötü çok daha iyilerini yedim
    Kokoreç normal öyle aman aman birşey değil ama hizmet on numara

  3. pişirme şeklini de ayarlarlarsa gerçekten güzel malzemesi de bol

  4. Bir İstanbullu olarak Alanyada kokoreçi tam anlamıyla hakkını veren daha yok diyebilirim mekanı kötüleme derdinde olan biri değilim ama ustanız İzmir usulünü nasıl yapıldığını bilmiyor sanırım iri kıyıma alakası olmayan bir şekilde ince ince kesilmiş bir şekilde geldi önümüze o anda fotoğrafını çekmek iyi olurdu ama İzmir usulü söylediğimizde geleni görünce hak vereceksiniz ustası biraz izlemeli bişeyler sunum nasıl yapılıyor diye bakmalı İzmir usulü servisi öyle olmamalı birkaç bide çekmişler koymuşlar ordan bile belli nasıl yaptığı yanlış sunum dışında servis ilgi alaka hizmet hijyen hepsi iyi denecek kadar kıvamında, adamlara yapıcı yorum yazıyoruz ukala şekilde cevaplar yazıyorlar millete işte işletme mantığını da kokoreççiliğinize benzemiş işin hakkını vermiyorsan eleştiriye açık olacaksın müştetine yaz bu tarz sonra Bi bakmışsın kimse gelmemeye başlamış yazık emeğinize paranıza önce müşteri memnuniyetini öğrenmeli mekan sahibi, video izlesin öğrensin dedik adam usta öyle mi olunuyor diyor videolarda bile nasıl yapıldığı ortada demek istiyorum nerden nasıl anlamak istiyorsan laf sokacak yaa kafa ona gidiyor, nezaketen cevap bu olmamalı, mekanınıza ne gelirim nede gönderirim yakınında bir esnaf olarak cevap bu olmamalı ayıp

Comments are closed.