Aloha Tiki Bar

4.4
(106)

Aloha Tiki Bar Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Eski Antalya Cd. No:31, Alanya – Antalya

Telefon : 0553 949 45 07

Aloha Tiki Bar Alanya Yol Tarifi

ALOHA TIKI BAR Alanya

Aloha Tiki Bar Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Eski Antalya Cd. No:31, Alanya – Antalya olan Aloha Tiki Bar Alanya, işletmesine 0553 949 45 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aloha Tiki Bar Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aloha Tiki Bar Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aloha Tiki Bar Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aloha Tiki Bar Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aloha Tiki Bar Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aloha Tiki Bar Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aloha Tiki Bar Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aloha Tiki Bar Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Aloha Tiki Bar Yorumları

  1. Tavsiye edilecek ufak ama kocaman dünyası olan güzel bir bar

  2. Muhteşem bir bar barlar sokağına gittiğinizde oturulacak tek mekan????

  3. Mekanın ismi üzerinden değer lendirmeyeceğim, önemi yok ama o sokak 10 yıl önceki kendi içinde eğlenenlerin oldugu işletmeler değil.insanlar eğlenceyi sokaga taşımış kim kimdi pek anlamadım. Sanırım alanyada yeni bir eğlence kültürü oluşmuş. Vini vidi vici.

Comments are closed.