Alkü Tıp Fakültesi

4.3
(11)

Alkü Tıp Fakültesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kestel, Karapınar Cd., Alanya –

Telefon : (0242) 510 61 35

Alkü Tıp Fakültesi Yol Tarifi

Alkü Tıp Fakültesi ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kestel, Karapınar Cd., Alanya – olan Alkü Tıp Fakültesi, işletmesine (0242) 510 61 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alkü Tıp Fakültesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alkü Tıp Fakültesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alkü Tıp Fakültesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alkü Tıp Fakültesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alkü Tıp Fakültesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alkü Tıp Fakültesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alkü Tıp Fakültesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alkü Tıp Fakültesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alkü Tıp Fakültesi Yorumları

  1. Ders aralarında tam bir teneffüs yaşamak istiyorsanız ALKÜ TIP dersliklerinin balkonuna çıkın.

  2. Burası aşılama yapılan hastane değil. Burası fakülte. Aşılama için “Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesine” gideceksiniz.

Comments are closed.