Akış İletişim & Cep Shop

1
(1)

Akış İletişim & Cep Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saraya Mahallesi Damlataş Caddesi Akman Apt, D:40/D, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0530 955 07 39

Akış İletişim & Cep Shop Yol Tarifi

Akış İletişim & Cep Shop

Akış İletişim & Cep Shop ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saraya Mahallesi Damlataş Caddesi Akman Apt, D:40/D, Alanya – ANTALYA olan Akış İletişim & Cep Shop, işletmesine 0530 955 07 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akış İletişim & Cep Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akış İletişim & Cep Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akış İletişim & Cep Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akış İletişim & Cep Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akış İletişim & Cep Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akış İletişim & Cep Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akış İletişim & Cep Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akış İletişim & Cep Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Akış İletişim & Cep Shop Yorumları

  1. Belki çok iyi karşılayacaklar sizi,kanmayın,sonu hüsranla bitecek bir aliş verişe girip üzülmekten başka bir artınızın olacağını sanmıyorum!
    Ticari ahlak,dürüstlük,doğru iş yapma işinin arkasında durma gibi temel kurallar bir müessesede yoksa geriye ne kalıyor?
    600 TL ödedim ve telefonlarım ikisinde çöp oldu.

Comments are closed.